O ŠKOLCE

DOKUMENTY KE STAŽENÍ:

ŘÁD ŠKOLY ZMOCNĚNÍ

 

ORGANIZACE DNE BEZINFEKČNOST

POTVRZENÍ O VÝDAJÍCH ZA UMÍSTĚNÍ V MŠ

INFO-RODIČŮM

Školní VP  

 

INFO PRO RODIČE BUDOUCÍCH PŘEDŠKOLÁKŮ
BUDOUCÍ PŘEDŠKOLÁK      

Ve „VESMÍRNÉ“ školce:
„VŠICHNI TÁHNEME ZA JEDEN PROVAZ“

 Motto: „Dejme dětem to, z čeho budou bohaté celý život. Dejme jim lásku, moudrost a výchovu. Nepotřebují drahé hračky, ale zájem a lásku“.

ZÁKLADNÍ INFORMACE 
Budova, ve které je umístěna mateřská škola byla postavena v roce 1910. Zřizovatelem je Úřad městské části Černovic. Škola funguje jako právní subjekt. Mateřská škola je čtyřtřídní, děti jsou rozděleny podle věku a logopedické prevence.   Tvar budovy je do písmene L.  Vstupy do tříd jsou z průjezdu a ze školní zahrady. Z průjezdu do haly a odtud do III. třídy Planetek.  II. třída Hvězdiček a speciální třída logopedie Kosmíků jsou v půdních prostorách a vstupuje se do nich po dřevěném schodišti z haly MŠ.  Ze školní zahrady přijdete do I. třídy Sluníček.
Provoz MŠ je od 6.30 hod. do 16.30 hod.Na zvláštní přání rodičů je dítě zařazeno do třídy, kterou si vyberou.
Děti třídy Kosmíků, Hvězdiček a Planetek se schází a rozchází ve  III. třídě Planetek. Je to v době, kdy jejich počet je nižší, proto mohou být třídy spojeny. Děti třídy Sluníček se schází ve své třídě, která má provoz do 16,00 hod., od 16,00 - 16,30 si je rodiče vyzvedávají ve tř. Planetek (viz info - rodičům): 

O CHOD MŠ A PŘÍJEMNÉ PROSTŘEDÍ SE STARAJÍ PROVOZNÍ:

Jarmila MATUŠKOVÁ

JJana KLIMEŠOVÁ

NNaděžda KUCHAŘOVÁ