POMOC JIŽNÍ MORAVĚ

PROSBA

Vážení rodiče, milé děti,

jako každý rok od vás na konci školního roku dostáváme spoustu krásných květin a dárků, kterých si velmi vážíme.

Nicméně, konec tohoto školního roku se nese ve znamení tragických událostí ve spojitosti s ničivou silou tornáda, které změnilo životy lidí nedaleko od nás, na jižní Moravě.

Proto si myslíme, že důležitější je pomoc lidem, které tato událost postihla. Mezi kolegyněmi, které denně potkáváte, jsou nejbližší, které tragédie potkala, a tak veškerá Vaše finanční pomoc bude předána do rukou, které to momentálně nejvíce potřebují.

PROSÍME:

V den, kdy se přijdete s námi rozloučit, vložte do obálky takovou částku, za kterou byste nám koupili květinu a dejte ji paní učitelce. My vybrané peníze spolu s dobrovolnými příspěvky od nás, učitelů, odešleme lidem, kteří to potřebují.

O celkové částce a jejím použití budete informováni.

Děkujeme za obětavost a ochotu.

Kolektiv zaměstnanců MŠ Štolcova 21, Brno

Kontaktujte nás